Open Aid Ukraine

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Офіційний портал координації міжнародної допомоги України
Портал працює у тестовому режимі

Перегляд портфелю проектів Світового банку в Україні

Місце події:

Час події: 23.02.2017 00:00

На початок 2017 року в Україні на стадії реалізації 8 інвестиційних проектів спільних зі Світовим банком, загальна вартість яких 2,768 млрд. дол. США:

Сектор енергетики та енергоефективності:

Сектор транспорту та інфраструктури:

Сектор соціальної інфраструктури та послуг:

Сектор охорони здоров'я:

Сектор муніципальної інфраструктури:

Основними проблемами лишаються низька вибірка коштів та затримки впровадження e-disbursement: 95% країн-членів Світового банку вже перейшли на використання системи електронної вибірки коштів, Україна - на стадії впровадження.

Також, на сьогодні на стадії реалізації 4 грантових проекти МБРР на підтримку реформ у сільському господарстві, реформи централізованого теплопостачання, сприяння прозорості видобувних галузей, подолання наслідків конфлікту на Донбасі на загальну суму близько 6 млн. дол. США.

Крім того, 24.01.2017 підписано Лист-угоду щодо гранту МБРР на підтримку освітньої статистики на суму 340 тис. дол. США та наразі готуються до підписання 2 проекти МБРР орієнтовно на суму більше 4,6 млн. дол. США, спрямовані на підтримку реформи державного управління та системи управління державними фінансами, а також для управління проектом з ремонту та переоснащення магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород.