Open Aid Ukraine

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Офіційний портал координації міжнародної допомоги України
Портал працює у тестовому режимі
Глобальний фонд боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією

Пріоритетні сектори діяльності:

Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (або Глобальний фонд) є міжнародною організацією фінансування, якого спрямоване на "залучення і виділення додаткових ресурсів для профілактики і лікування ВІЛ та СНІДу, туберкульозу та малярії." Державно-приватне партнерство, організація має свій секретаріат в Женеві, Швейцарія. Організація почала свою діяльність в січні 2002 року засновник Microsoft Білл Гейтс був одним з перших приватних фондів серед багатьох двосторонніх донорів, щоб забезпечити початкові кошти для проекту.

Глобальний фонд є найбільшим фінансистом в світі програм по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Станом на липень 2016 року, організація витратила $ 30 млрд країн і громад в ній потребує. За даними організації, вона профінансувала розподіл 659 мільйонів сіток, оброблених інсектицидами для боротьби з малярією, за умови, протитуберкульозне лікування для 15,1 мільйона чоловік, і підтримує 9,2 мільйона чоловік, які отримують антиретровірусну терапію для боротьби зі СНІДом.

Глобальний фонд являє собою механізм фінансування, а не виконавчою установою. Це означає, що моніторинг програм підтримується Секретаріатом приблизно понад 700 співробітників (станом на кінець 2015 року) в Женеві. Реалізація знаходиться під контролем країнових координаційних механізмів, комітетів, що складається із зацікавлених сторін всередині країни, які повинні включати в себе, відповідно до вимог Глобального фонду, широкого спектра урядових організацій, НУО, ООН, засновані на вірі, приватний сектор і людей, що живуть з цим захворюванням. Це зберіг Секретаріат Глобального фонду менше, ніж інші міжнародні бюрократією, але він також висловив стурбованість з приводу конфлікту інтересів, так як деякі з зацікавлених сторін, представлених на МБЛЗ також може отримувати гроші від Глобального фонду, або в якості основних реципієнтів, субпідрядники, приватні особи (наприклад, для поїздок або участі в семінарах) або підрядників.

Джерело:theglobalfund.org

Поточні проекти:

Участь у реформах:

Новини донора

На даний момент новини відсутні.