Open Aid Ukraine

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Офіційний портал координації міжнародної допомоги України
Портал працює у тестовому режимі

Українська компанія Polyteda Cloud отримає 1,2 млн євро від Horizon - найбільшої дослідницької та інноваційної програми ЄС.

Європейський Союз інвестує в запуск українських технологій, щоб допомогти їм вийти на європейський ринок .

Українська компанія Polyteda Cloud отримає 1,2 млн євро від Horizon - найбільшої дослідницької та інноваційної програми ЄС, яка протягом семи років (до 2020) року інвестує майже 80 млрд.євро в інноваційні проекти.

"Це європейські інвестиції, які ми виграли конкурентній боротьбі" - сказав генеральний директор Polyteda Cloud Олександр Груданов.

Polyteda Cloud буде використовувати фінансування задля виходу свого продукту на європейський ринок і просування на ньому.

Більше 1200 компаній в усьому світі подали заявку на фінансування в рамках програми.

"Ми розуміємо, яка це величезна відповідальність, бути першою компанією з України, яка отримала таке фінансування від Європейського Союзу. Ми не можемо підвести ні себе, ні Україну в цілому." - сказав Груданов.

Polyteda Cloud, компанія, яка сама є частиною холдингу високих технологій KM Core. Мета програмного забезпечення компанії - це перевірка конструкції мікрочіпів за помилки, перш ніж вони йдуть на виробництво на напівпровідникових заводах.

Програма Horizon 2020 спрямована на забезпечення глобальної конкурентоспроможності Європи шляхом фінансування інновацій. Бюджет для однієї компанії складає від 500000 євро до 2,5 млн євро; або до 5 млн євро для реалізації проектів, пов'язаних зі здоров'ям.