Open Aid Ukraine

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Офіційний портал координації міжнародної допомоги України
Портал працює у тестовому режимі

Група Світового банку (WBG) почала процес підготовки до її нової рамкової програми партнерства з Україною.

Група Світового банку (WBG) почала процес підготовки до нової рамкової програми партнерства з Україною. Процес буде включати в себе консультації з рядом зацікавлених сторін для обміну думками про проблеми країни з розвитку і якісних змін, а також шляхи їх вирішення.

Команда Світового банку в Україні буде вдячна за ваші відгуки і пропозиції про те, як Світовий банк може краще виконувати своє завдання по скороченню бідності та підвищенню загального добробуту для громадян України.

Процес консультацій:

Процес консультацій CPF включає в себе як консультативні зустрічі віч-на-віч, так і онлайн / веб-платформи. Процес почався в жовтні 2016 року з стратегічного обговорення пріоритетів розвитку і проблем розвитку країни з урядом України, представники приватного сектора, громадянського суспільства, двосторонніх і багатосторонніх партнерів з розвитку. Додаткові консультації будуть проведені з місцевими органами влади в Києві і в регіонах в найближчі тижні.

Онлайн-консультації:

Мета онлайн-консультацій є почути думки і шукати більш широкий відгук і коментарі від усіх зацікавлених сторін, в тому числі бенефіціарів,які фінансуються Світовим банком, а також від громадян України в цілому за пріоритетними напрямами. Для того, щоб бути частиною цього важливого процесу консультацій, будь ласка, надсилайте ваші думки, зауваження, питання чи пропозиції в офіс Світового банку в Києві за адресою: ukraine@worldbank.org