Open Aid Ukraine

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Офіційний портал координації міжнародної допомоги України
Портал працює у тестовому режимі

Міні гранти для внутрішньо переміщених жінок-підприємців-2017


Ви можете взяти участь у конкурсі бізнес-планів на започаткування підприємницької діяльності чи малого бізнесу в рамках реалізації проекту «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості». Проект фінансується Міністерством закордонних справ Литовської Республіки й реалізується у:

  • Львові ГО «Центр просвітництва та розвитку людини»;
  • Дніпрі Всеукраїнською громадською організацією "Громадська Палата України" у партнерстві з ГО «Фундація прав людини».

Максимальний розмір гранту на реалізацію одного бізнес-плану становить до 1000 євро в гривневому еквіваленті. Жінка, яка претендує на отримання гранту, може подати в рамках конкурсу лише одну заявку.

В межах реалізації бізнес-планів кошти гранту можуть бути використані, зокрема, на такі види діяльності:

  • купівля обладнання для виробництва товарів;
  • забезпечення інструментами для надання послуг;
  • забезпечення ресурсами для виробництва товарів та надання послуг.

Для участі в конкурсі внутрішньо переміщеній особі слід подати заявку встановленого зразка до ГО «Фундація прав людини». Форму заявки можна отримати, безпосередньо звернувшись до ГО «Фундація прав людини» за електронною адресою: info@uhrf.org або завантажити на офіційному сайті: http://www.uhrf.org/.

Заявка має містити:

1) заявка на отримання малого гранту;

2) бізнес-план за встановленою формою;

3) бюджет використання гранту(у довільній формі);

4) копію довідки внутрішньо переміщеної особи;

5) згоду на обробку персональних даних.

6) Виписка з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

7) Витяг з реєстру платників єдиного податку, який містить кведи, виключно 3-ю групу оподаткування та ставку єдиного податку.

Заявки приймаються та розглядаються до 20 квітня 2017 року включно.

Заявки, що надійдуть пізніше 20 квітня 2017 року, автоматично відхилятимуться і до розгляду братися не будуть. Заявка має бути надіслана одним листом, з загальний розміром не більше 5 Мб. У темі листа мають бути зазначені слідуючи данні: «Конкурс-2017»/назва регіону/ ваше ім'я, по батькові та прізвище. Інформація, надіслана кількома листами, буде видалена і до розгляду братися не буде.

Оцінювання заявок проходитиме під час офіційного захисту бізнес-планів. На основі результатів оцінювання буде визначено перелік осіб, яким буде надіслано запрошення для публічного захисту бізнес-плану.

З деталями програми підтримки підприємництва в рамках проекту «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості» можна ознайомитися на офіційному сайті ГО «Фундація прав людини» http://www.uhrf.org/.

- Згода на обробку персональних даних

- Заявка

- Форма бізнес-плану